Ligipääsetav teater

Vene Teatris on piiratud liikumisvõimega vaatajate (ratastoolikasutajate) jaoks loodud tehnilised võimalused, et nad tunneksid end teatris võimalikult mugavalt.

Piiratud liikumisvõimega külastajatele on eraldi sissepääs Pärnu maantee 18 kangialuse kaudu. Hoovis asuvast teatrihoone ametisissepääsust paremale jääb spetsiaalne invalift, mis aitab ratastoolis külastajal jõuda otse teatri  fuajeesse, peeglisaali, kunstigaleriisse ja suurde saali. Liikumisteed invalifti juurde kirjeldab käesoleva teksti all olev skeem.

Esimesel korrusel peeglisaali ja kunstigalerii vahel asub invatualett. 

Väikese saali fuajee põrand asub suure saali fuajee omast kõrgemal. Liikumiseks väikese saali suunas on võimalik kasutada invatõstukit, mis paikneb kahe fuajee vahel oleva trepi juures.

Piiratud liikumisvõimega külastajate istekohad asuvad suure saali keskosas 9. reas. Saali põrand on nende kohtade all kaldeta. Selliseid istekohti on saalis kuus.

Planeeritavast külastusest palume teatada telefonil 6 114 911 või 6 114 912. Invatõstuki, invatualeti ja garderoobi kasutamisel osutavad abi publikuteenindajad.