Vene Teatri programmid lastele ja täiskasvanutele

Vene Teatri uus eksperimentaallava RING asub klubi Teater endistes ruumides.

Uue ainulaadse mängupaiga põhieesmärgiks on pakkuda keskkonda koostööprojektide jaoks sõltumatute teatrite ja truppidega ning kohtumisteks Vene Teatri ja tema publiku vahel erinevates formaatides. Vene Teatri ebastandardne ruum on avatud multidistsiplinaarsele loovusele – olgu selleks siis tantsuetendused, näituseprojektid, loengud või aruteluüritused. Eripärase keskkonna praktilised võimalused, sh valgus- ja helitehnika kasutamine, võimaldavad läbi viia erineva keerukusastmega üritusi.

Open School

Programm, mille raames publik saab Vene Teatri näitlejate juhendamisel osaleda teatrialastes töötubades, intensiivkursustel ja koolitustel. Vene Teater pakub ainulaadset võimalust kõigile, kes ihkavad valla päästa oma loomingulist potentsiaali ja soovivad avastada näitlemiskunsti saladusi.

Vaata lisainfot Mängukavast

Teatrilugemised teismelistega

Oktoobris sai alguse 10-16-aastastele mõeldud programm 'Teatrilugemised teismelistega'. Teismeiga on üks raskemaid etappe elus. See on aeg, kui laps, kes varem oli vanematest täielikult sõltuv, hakkab iseseisvuma. Uute näidendite ühislugemine annab võimaluse arutleda päevakajalistel ja ka valusatel teemadel. Vestlusringis osalevad teismelised, õpetajad ja Vene Teatri näitlejad. Lavastaja ja projekti kuraatori Anton Kiseljusi sõnul on ettelugemiste üks peamisi eesmärke soov tuua teatrikeskkonnas kokku ja ühendada ühiskonnagruppe, kelle teed tavaliselt ei ristu ning luua keskkond konstruktiivseks dialoogiks.

Üritustele eelregistreerimiseks ja koostööettepanekuteks palume võtta ühendust: ring.veneteater@gmail.com

 

Projekti toetab: Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet