Lavastuste arhiiv

1948

  • Direktor Riggsi kuritegu (E. Chodorov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Pilootide perekond (V. Suponev) / Lavastaja V. Aksjonov

1949

  • Ameerika hääl (B. Lavrenjov) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Belugini naisevõtt (А. Ostrovski, N. Solovjov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Kaks leeri (A. Jakobson) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Koer heintel (L. de Vega) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Maja põiktänavas (Vennad Turid) / Lavastaja V. Aksjonov, L. Judassin
  • Õnn (P. Pavlenko, S. Radzinski) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Roheline tänav (A. Surov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Seal, kus polnud pimendamist (V. Semjonov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Tartuffe (Molière) / Lavastajad L. Judassin, A. Okuntšikov
  • Teisel pool piiri (A. Barjanov) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Zõkovid (M. Gorki) / Lavastaja V. Tsõpluhhin

1950

  • Ameerika hääl (B. Lavrenev) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Anna Karenina (L. Tolstoi) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Hiline armastus (А. Ostrovski) / Lavastaja A. Poljakov
  • Lodjapuusalu (A. Korneitšuk) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Mašake (A. Afinogenov) / Lavastaja A. Poljakov
  • Pöörane raha (А. Ostrovski) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Pulmad kaasavaraga (N. Djakonov) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Salajane sõda (V. Mihhailov, L. Samoilov) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Salakavalus ja armastus (F. Schiller) / Lavastaja A. Poljakov
  • Tähe seadus (I. Lukovski) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Võitlus rindejooneta (A. Jakobson) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Võõrastemaja perenaine (C. Goldoni) / Lavastaja I. Višnevski

1951

  • 30 hõbeseeklit (H. Fast) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Armastusega ei naljatata (P. Calderon) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Ivan ja Marja (V. Goldfeld) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Kaotatud kodu (S. Mihhalkov) / Lavastaja V. Aksjonov
  • Lykurgose seadus (I. Bazilevski) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Murrang (B. Lavrenjov) / Lavastaja V. Lange
  • Noorem partner ( A. Perventsev) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Värske tuul (V. Sobko) / Lavastaja V. Tsõpluhhin

1952

  • Jegor Bulõtšov ja teised (M. Gorki) / Lavastaja V. Lange
  • Kahe isanda teener (C. Goldoni) / Lavastaja D. Radlov
  • Kolm õde (A. Tšehhov) / Lavastaja A. Viner
  • Kuldse kotka all (J. Galan) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Makar Dubrava (A. Korneitšuk) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Naisevõtt (N. Gogol) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Need meie tähed (G. Ter-Grigorjan) / Lavastaja D. Rudnik
  • Põgenemine (D. Štšeglov) / Lavastaja V. Lange
  • Tütarlapsed-kaunitarid (A. Simukov) / Lavastaja V. Akinfijev

1953

  • Kes naerab viimasena (K. Krapiva) / Lavastaja S. Tinkov
  • Meister putru keetma (N. Tšernõševski) Lavastaja V. Akinfijev
  • Mitte alati pole kassil vastlad (А. Ostrovski) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Nimesid nimetamata (V. Minko) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Pisuhänd (E. Vilde) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Rahutu ametikoht (A. Kožemjakin) / Lavastaja V. Lange, S. Tinkov
  • Šaakalid (A. Jakobson) / Lavastaja V. Lange
  • Talendid ja austajad (A. Ostrovski) / Lavastaja V. Lange
  • Tanja (A. Arbuzov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin

1954

  • Kirsiaed (A. Tšehhov) / Lavastaja V. Lange, S. Tinkov
  • Pulmareis (V. Dõhhovitšnõi) / Lavastaja S. Tinkov
  • Rahutu vanadus / Professor Proležajev (L. Rahmanov) / Lavastaja V. Lange
  • Rännuaastad (A. Arbuzov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Šelmenko – teener (G. Kvitko-Osnovjanenko) / Lavastaja V. Lange
  • Süda ei andesta (A. Sofronov) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Tõrksa taltsutus (W. Shakespeare) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Ühe armastuse lugu (K. Simonov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin

1955

  • Elu katsumus (G. Skulski) / Lavastaja V. Lange
  • Elu lehekülg (V. Rozov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Kaasavaratu (А. Ostrovski) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Kiskja (E. Fabre) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Kohtunik lõksus (H. Fielding) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Õnn kaasa (V. Rozov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Pani Dulska moraal (G. Zapolska) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Personaalküsimus (A. Štein) / Lavastaja V. Lange
  • Põhjas (M. Gorki) / Lavastaja V. Lange, S. Tinkov
  • Sookollid (M. Talvest) / Lavastaja V. Akinfijev

1956

  • Kremli kellad (N. Pogodin) / Lavastaja V. Lange, P. Varandi
  • Nähtamatu Dimka (V. Korostõljov, M. Lvovski) / Lavastaja V. Akinfijev, S. Tinkov
  • Õnnetu juhtum (M. Makljarski, D. Holendro) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Petrarca sonett (N. Pogodin) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Priileivasööjad (G. Csiky) / Lavastaja V. Lange
  • Tiivad (A. Korneitšuk) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Tore sulam (V. Kiršon) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Veidrik (N. Hikmet) / Lavastaja V. Akinfijev, P. Varandi

1957

  • Kaua aega tagasi (A. Gladkov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Kuues majakord (A. Gehri) / Lavastaja S. Tinkov
  • Meie taeva all (M. Brand) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Mere ääres (G. Skulski) / Lavastaja V. Lange
  • Naer ja pisarad (S. Mihhalkov) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Ringi kvadratuur (V. Katajev) / Lavastaja V. Petrov, J. Romanov
  • Tabamata ime (E. Vilde) / Lavastaja E. Kaidu
  • Vabrikutüdruk (A. Volodin) / Lavastaja V. Akinfijev
  • Viimne peatus (E.-M. Remarque) / Lavastaja S. Tinkov

1958

  • Elav portree (A. Moreto) / Lavastaja P. Varandi
  • Hirmsad ebameeldivused (M. Smirnov, M. Kraindel) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Leningradi sügis (I. Vsevoložski, D. Rudnev) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Metslased (S. Mihhalkov) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Piiritud kaugused (N. Virta) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Rebane ja viinamari (G. Figueiredo) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Rõõmu otsinguil (V. Rozov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Suur võlur (V. Gubarev) / Lavastaja K. Poljakov
  • Vaat, ma lähen (G. Berjozko) / Lavastaja S. Tinkov

1959

  • Aadlipesa (I. Turgenev) / Lavastaja J. Malkovski
  • Armastus ja elu (A. H. Tammsaare) / Lavastaja V. Panso
  • Kolmas sõna (A. Casona) / Lavastaja K. Poljakov
  • Kolmeminutiline kõnelus (V. Levidova) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Laternate püha (H. Pfeifer) / Lavastaja K. Poljakov, I. Petrovski
  • Miljon naeratuse eest (A. Safronov) / Lavastaja V. Bokarjov
  • Revolutsiooni nimel (M. Šatrov) / Lavastaja I. Petrovski
  • Sinine rakett (A. Liives) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Ühe armastuse lugu (K. Simonov) / Lavastaja V. Tsõpluhhin
  • Viis õhtut (A. Volodin) / Lavastaja S. Tinkov

1960

  • Aeg armastada (B. Laskin) / Lavastaja S. Tinkov
  • Cid (P. Corneille) / Lavastaja S. Tinkov
  • Eksituste komöödia (W. Shakespeare) / Lavastaja V. Bokarjov
  • Esimesed pääsukesed ehk Sõdurid sõidavad koju (I. Rassomahhin) / Lavastaja S. Tinkov, I. Rassomahhin
  • Hull (G. Skulski) / Lavastaja I. Petrovski
  • Irkutski lugu (A. Arbuzov) / Lavastaja I. Petrovski
  • Kursusekaaslased (I. Rassomahhin) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Marsielanikud (M. Liber) / Lavastaja V. Bokarjov
  • Onu Vanja (A. Tšehhov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Salakütid (E. Rannet) / Lavastaja I. Petrovski
  • Sündmusterohke õhtu (B. Blažek) / Lavastaja I. Rassomahhin
  • Tinavõrud (T. Gabbe) / Lavastaja V. Bokarjov

1961

  • Afrodite saar (A. Parnis) / Lavastaja V. Bokarjov
  • Avala südamega Tom (S. Bogomazov, M. Šatrov) / Lavastaja V. Petrov
  • Eluteed (I. Rassomahhin) / Lavastaja N. Parkalab
  • Kaks vahtrat (J. Švarts) / Lavastaja V. Petrov
  • Ookean (A. Štein) / Lavastaja N. Parkalab
  • Orpheus laskub põrgusse (T. Williams) / Lavastaja N. Parkalab
  • Poeg (A. Arbuzov) / Lavastaja I. Manuhhina
  • Vaaraod (M. Kolomijets) / Lavastaja I. Rassomahhin

1962

  • Anton Šelestovi elu ja süütegu (G. Medõnski, V. Tokarev) / Lavastaja N. Parkalab
  • Ave Maria (M. Sagalovitš) / Lavastaja S. Tinkov
  • Enne õhtusööki (V. Rozov) / Lavastaja N. Parkalab
  • Helesinine rapsoodia (N. Pogodin) / Lavastaja N. Parkalab
  • Libahunt (A. Kitzberg) / Lavastaja L. Kalmet
  • Meresead (I. Jamiaque) / Lavastaja S. Tinkov
  • Muinasjutt Ivanuškast ja imekaunist Vassilissast (F. Netšajev, G. Vladõtšina) / Lavastaja V. Petrov
  • Ohtlikum vaenlasest (D. All, L. Rakov) / Lavastaja N. Parkalab
  • Skandaalne lugu (J. Priestley) / Lavastaja P. Varandi

1963

  • Hoidke elavaid poegi (A. Sofronov) / Lavastaja N. Parkalab
  • Interventsioon (L. Slavin) / Lavastaja N. Parkalab
  • Kui kell lõi kesköötundi (J. Borissova) / Lavastaja V. Petrov
  • Lõpetamata toimik (N.Borissov) / Lavastaja V. Petrov
  • Meie koos (Z. Agranenko) / Lavastaja S. Tinkov
  • Naerata, Sveta! (B. Ratser, V. Konstantinov) / Lavastaja J. Vlassov
  • Sibulavargus (M. Mašadu) / Lavastaja S. Tinkov
  • Usun sinusse (V. Korostõljov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Vennad Karamazovid (F. M. Dostojevski) / Lavastaja N. Parkalab

1964

  • Armastus ilma korterisse sissekirjutamata (B. Ratser, V. Konstantinov) / Lavastaja V. Petrov
  • Kummitused (H. Ibsen) / Lavastaja S. Tinkov
  • Otsustage meie üle, inimesed (A. Andrejev) / Lavastaja J. Vlassov
  • Pulmapäeval (V. Rozov) / Lavastaja S. Tinkov
  • Suveöö unenägu (W. Shakespeare) / Lavastaja N. Parkalab
  • Tavaline ime (J. Švarts) / Lavastaja V. Petrov
  • Väikekodanlased (M. Gorki) / Lavastaja V. Ogloblin
  • Viini postmark (A. Liives) / Lavastaja V. Panso

1965

  • Klaas vett (E. Scribe) / Lavastaja P. Varandi
  • Leskmees (A. Štein) / Lavastaja S. Tinkov
  • Minu vaene Marat (A. Arbuzov) / Lavastaja S. Tinkov, V. Petrov
  • Päeviku lehekülg (A. Korneitšuk) / Lavastaja V. Ogloblin
  • Patent 119 (A. Tolstoi) / Lavastaja S. Lerman
  • RSN (A. Gaidar) / Lavastaja V. Petrov
  • Side (E. Vilde) / Lavastaja J. Vlassov
  • Vaga Marta (T. de Molina) / Lavastaja V. Ogloblin

1966

  • DR. (B. Nušic) / Lavastaja S. Lerman
  • Inkognito (B. Ratser, V. Konstantinov) / Lavastaja V. Petrov
  • Kohtukroonika (J. Voltšek) / Lavastaja A. Mamlai
  • Kohtumine Senlis's ( J. Anouilh) / Lavastaja L. Švarts
  • Kohtumised enne ja nüüd (V. Panova) / Lavastaja S. Lerman
  • Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi (L. Ustinov, O. Tabakov) / Lavastaja A. Boki
  • Maja, kus me sündisime (P. Kohout) / Lavastaja L. Švarts
  • Pärast tarku palju, ette ei ühtegi (A. Ostrovski) / Lavastaja S. Tinkov
  • Võlulätted (P. Maljarevski) / Lavastaja V. Petrov

1967

  • Diplomaat (S. Aljošin) / Lavastaja S. Lerman
  • Ivan Vassiljevitš (M. Bulgakov) / Lavastaja S. Lerman
  • Kummaline mrs. Savage (J. Patric) / Lavastaja L. Švarts
  • Neli risti päikesel (A. Delendik) / Lavastaja V. Petrov
  • Nemad ja meie (N. Dolinina) / Lavastaja L. Švarts
  • Pühapäev Roomas (G. Giovannini, G. Kramer) / Lavastaja L. Švarts
  • Traditsiooniline kokkutulek (V. Rozov) / Lavastaja S. Lerman
  • Tulipunane lilleke (S. Aksakov) / Lavastaja L. Brilliantov

1968

  • Bankett (A. Arkanov, G. Gorin) / Lavastaja S. Lerman
  • Barbarid (M. Gorki) / Lavastaja S. Lerman
  • Kümme päeva armastuse eest (B. Ratser, V. Konstantinov) / Lavastaja J. Vlassov
  • Nähtamatu Dimka (V. Korostõljov) / Lavastaja L. Švarts
  • Rops aitab kõiki (B. Kabur) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Tahan olla aus (V. Voinovitš) / Lavastaja V. Vorobjov
  • Tookord Sevillas (S. Aljošin) / Lavastaja L. Švarts
  • Varssavi meloodia (L. Zorin) / Lavastaja J. Padve

1969

  • Aga kui ei suuda (G. Skulski) / Lavastaja S. Lerman
  • Ära puutu mind (L. Ustinov) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Kaks sõpra (V. Voinovitš) / Lavastaja S. Lerman
  • Kõrgeim määr (R. Kaugver) / Lavastaja S. Lerman
  • Ööbikute öö (V. Ježov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Revident (N. Gogol) / Lavastaja S. Lerman
  • Tipptund (J. Stawinski) / Lavastaja J. Issakovitš, G. Tsvetkov
  • Vaata raevus tagasi (J. Osborne) / Lavastaja J. Padve

1970

  • Hüva leili! (E. Braginski, E. Rjazanov) / Lavastaja V. Petrov
  • Ime sünd (W. Gibson) / Lavastaja G. Ljubovitski
  • Kakskümmend aastat hiljem (M. Svetlov) / Lavastaja S. Lerman
  • Mees, kes saab kõrvakiile (L. Andrejev) / Lavastaja A. Sagaltšik
  • Õhtust hommikuni (V. Rozov) / Lavastaja A. Kokorin
  • Turbinite päevad (M. Bulgakov) / Lavastaja G. Ziskin
  • Vanem poeg (A. Vampilov) / Lavastaja A. Polamišev

1971

  • Duell (M. Baidžijev) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Isekeskis ingliteta (L. Žuhhovitski) / Lavastaja A. Sagaltšik
  • Olympia (F. Molnár) / Lavastaja A. Sagaltšik
  • Töökaaslased (E. Braginski, E. Rjazanov) / Lavastaja V. Petrov
  • Väikevend ja Karlsson katuselt (A. Lindgren) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Valentin ja Valentina (M. Roštšin) / Lavastaja J. Higerovitš
  • Võõrastemaja 'Astoria' (A. Štein) / Lavastaja S. Lerman

1972

  • Antonina (G. Mamlin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Meie nooruse linnud (I. Drutse) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Missis Piper viib läbi juurdlust (J. Popwell) / Lavastaja J. Higerovitš
  • Muinasjutt nelikust (P. Pantšev) /Lavastaja G. Tsvetkov
  • Saatja aadress (A. Aleksin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Tuli hõlma all (G. Kanovičius) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Võlupill (A. Sagaltšik) / Lavastaja A. Sagaltšik
  • Võõras (I. Dvoretski) / Lavastaja S. Lerman

1973

  • Äike (A. Ostrovski) / Lavastaja V. Lange
  • Esimene vahetus (A. Kutšajev) / Lavastaja G. Tsvetkov
  • Hiirelõks (A. Christie) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Infarkt (A. Liives) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Luiskaja (M. Mayo, M. Hennequin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Nimetu täht (M. Sebastian) / Lavastaja S. Satõrenko
  • Punamütsike (J. Švarts) / Lavastaja S. Krassman
  • Säärane olukord (V. Rozov) / Lavastaja J. Vlassov
  • Takso poole tunni jooksul (G. Rjabkin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Terasesulatajad (G. Bokarjov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Uusaasta öö (A. Liives) / Lavastaja V. Tšermenjov

1974

  • Helistage võluteenuste büroosse (F. Šapiro, V. Viktorov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Kellele lüüakse hingekella (E. Hemingway) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Kibe! Kibe! Kibe! (B. Brecht, M. Zoštšenko, M. Roštšin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Lõvisarnane (R. Ibragimbekov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Möödunud suvel Tšulimskis (A. Vampilov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Nigel auhind (E. Quintero) / Lavastaja J. Šerling
  • Omade vahel – ajame läbi! (A. Ostrovski) / Lavastaja V. Tšermenjov, B. Zemtsov
  • Parun Münchhauseni seiklused (V. Livšits) / Lavastaja A. Zahharov

1975

  • Elevant (A. Kopkov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Energilised inimesed (V. Šukšin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Hei, sina, tere! (G. Mamlin) / Lavastaja A. Tsukerman, A. Sapego
  • Kahekesi kiigel (W. Gibson) / Lavastaja R. Lehespalu
  • Kassi maja (S. Maršak) / Lavastaja S. Krassman
  • Ülejooksik (A. ja P. Tur) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Vassilissa Melentjeva (А. Ostrovski) / Lavastaja V. Petrov, V. Tšermenjov

1976

  • Buratino seiklused (A. Tolstoi) / Lavastaja S. Krassman
  • Juurdlus (S. Rodionov) / Lavastaja V. Petrov
  • Ma tulin teile vabadust tooma (V. Šukšin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Mees ja naine vajavad tuba (M. Roštšin) / Lavastaja V. Petrov
  • Minu tütar Njuša (J. Jakovlev) / Lavastaja A. Sapego
  • Ratsukäik (B. Ratser, V. Konstantinov) / Lavastaja V. Petrov
  • Ruskav laas (L. Moissejev) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Tramm nimega 'Iha' (T. Williams) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Vanake Hottabõtš (L. Lagin) / Lavastaja A. Tsukerman

1977

  • Aeg armastada (B. Laskin) / Lavastaja V. Petrov
  • Indrek ja Karin (A.-H. Tammsaare) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Kaheksa armastavat naist (R. Thomas) / Lavastaja V. Petrov
  • Kaks vahtrat (J. Švarts) / Lavastaja V. Petrov
  • Põgenemine (M. Bulgakov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Printsess ja puuraidur (G. Voltšek, M. Mikaeljan) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Saatja aadress (A. Aleksin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Teesklejad (E. Braginski, E. Rjazanov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • … ja õnne isiklikus elus (E. Fonjakova) / Lavastaja V. Petrov

1978

  • Armas luiskaja (J. Kilty) / Lavastaja A. Tarkovski, V. Sedov
  • Jänes-Kehkenpüks (S. Mihhalkov) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Klaasist loomaaed (T. Williams) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Kolmas rakett (V. Bõkov) / Lavastaja V. Laptev
  • Mees, naine ja teised (A. Kotetišvili) / Lavastaja V. Petrov
  • Minu Nadeždad (M. Šatrov) / Lavastaja V. Petrov
  • Nesle´i torn (A. Dumas) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Õhtusöök viiele (E. Vetemaa) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Sõjasaladus (A. Gaidar) / Lavastaja S. Krassman

1979

  • Julmad mängud (A. Arbuzov) / Lavastaja V. Petrov
  • Kaasavaratu (A. Ostrovski) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Kujutlusmäng (E. Braginski) / Lavastaja L. Ševtsov
  • Lastevanemate koosolek (A. Grišin) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Lumekuninganna (J. Švarts) / Lavastaja S. Krassman
  • Meie, allakirjutanud… (A. Gelman) / Lavastaja V. Petrov
  • Metsise pesa (V. Rozov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Teise avenüü vang (N. Simon) / Lavastaja V. Petrov
  • Tulipunane lilleke (S. Aksakov) / Lavastaja A. Gromov

1980

  • Detsembriööl (A. Liives) / Lavastaja E. Agu
  • Fenomeenid (G. Gorin) / Lavastaja E. Agu
  • Lõi loitma kõrge leek… (A. Blok) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Ma muutun suvel ja talvel (M. Unt) / Lavastaja M. Unt
  • Olümpiakomöödia (V. Brumel, J. Jeršov) / Lavastaja J. Jeršov
  • Ööbikute öö (V. Ježov) / Lavastaja V. Tšermenjov (stuudio)
  • Puud surevad seistes ( A. Casona) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Sinised hobused punasel luhal (M. Šatrov) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Vana maja (A. Kazantsev) / Lavastaja V. Petrov
  • Winnie Puhh ja kõik, kõik, kõik… (A. Milne) / Lavastaja V. Petrov

1981

  • Igaviku seadus (N. Dumbadze) / Lavastaja V. Tšermenjov
  • Kartoteek (T. Róýewicz) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Keegi peab lahkuma (V. Krasnogorov) / Lavastaja V. Petrov
  • Püha Susanna ehk Meistrite kool (E. Vetemaa) / Lavastaja K. Raid
  • Retro (A. Galin) / Lavastaja V. Petrov, lavastuse kunstiline juht G. Kromanov
  • Sabata krokodill (H. Mänd) / Lavastaja S. Krassman
  • Vanjušini lapsed (S. Naidjonov) / Lavastaja M. Lurje

1982

  • Mary Poppins (P. Travers, B. Zahhoder, V. Klimovski) / Lavastaja A. Sapego
  • Molière (Püha sakrament) (M. Bulgakov) / Lavastaja M. Lurje
  • Näete, kes tuli (V. Arro) / Lavastaja M. Lurje
  • Õndsuse saar (M. Kuliš) / Lavastaja N. Šeiko
  • Silmast silma kõigiga (A. Gelman) / Lavastaja L. Ševtsov
  • Tasumine (V. Tendrjakov) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Vahva rätsep (Vennad Grimmid) / Lavastaja S. Krassman
  • Võrdub nelja Prantsusmaaga (A. Mišarin) / Lavastaja Mark Entin

1983

  • Ei ole. Ei olnud. Ei võtnud osa (J. Makarov) / Lavastaja N. Šeiko
  • Inimene oma saarel (A. Jakovlev) / Lavastaja M. Lurje
  • Inimesed, ma armastasin teid! (J. Fučík, K. Komissarov) / Lavastaja K. Komissarov
  • Karlsson tembutab jälle (A. Lindgren, M. Mikiver) / Lavastaja S. Krassman
  • Minu õnn… (A. Tšervinski) / Lavastaja J. Jerjomin
  • Tuli mees naise juurde (S. Zlotnikov) / Lavastaja A. Käis
  • Väike saatan (F. Sologub) / Lavastaja R. Viktjuk

1984

  • Buratino lendab kuule (U. Leies) / Lavastaja S. Krassman
  • Don Juan (G. Figueiredo) / Lavastaja M. Lurje
  • Mu kallikesed (A. Smirnov) / Lavastaja N. Šeiko
  • Need meie kompleksid (A. Volodin) / Lavastaja M. Lurje
  • Ons armastust olemas? – küsivad tuletõrjujad (E. Radzinski) / Lavastaja N. Šeiko
  • Suveöö unenägu (W. Shakespeare) / Lavastaja N. Šeiko
  • Tähetund (M. Karusoo) / Lavastaja A. Käis

1985

  • Jänes-Kehkenpüks (S. Mihhalkov) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Kassimäng ( I. Örkény) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Kiusatus (A. Galin) / Lavastaja M. Lurje
  • Kogu ülejäänud eluks / Lavastaja S. Krassman, A. Tsukerman
  • Pihtimuste öö (A. Arbuzov) / Lavastaja N. Šeiko
  • Trips-traps-trull (A. Tšervinski) / Lavastaja V. Pazi
  • Vana Toomas (M. Tiks) / Lavastaja I. Normet

1986

  • Lõbusad kerjused (R. Burns) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Mängime Maršakki (S. Maršak, A. Nedzvetski) / Lavastaja M. Lurje, A. Tsukerman
  • Maskiball (M. Lermontov) / Lavastaja N. Šeiko
  • Morozkino ja Obnoskino (V. Koržets) / Lavastaja A. Käis
  • Revident (N. Gogol) / Lavastaja V. Rajevski
  • Sisalik (A. Volodin) / Lavastaja N. Šeiko, S. Krassman
  • Vastutus (V. Udam) / Lavastaja N. Šeiko
  • Žanna (A. Galin) / Lavastaja J. Jerjomin

1987

  • Enesetapja (N. Erdman) / Lavastaja J. Nikolajev
  • Hullumeelse päevik (N. Gogol) / Lavastaja V. Rõbnikov
  • Kosvovervop (D. Samoilov) / Lavastaja S. Krassman
  • Kuldkutsikas (V. Rozov) / Lavastaja S. Razuk
  • Lõks nr 46, teine kasv (J. Štšekotšihhin) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Naiste maja (S. Nalkowska) / Lavastaja M. Pawlizki
  • Nukumäng (E. Vetemaa) / Lavastaja A. Käis
  • Pink (A. Gelman) / Lavastaja E. Agu
  • Tuli mees naise juurde (S. Zlotnikov) / Lavastaja E. Agu

1988

  • Kolmas rakett / Lavastaja V. Laptev
  • Meie koolis on kõik korras (A. Hmelik) / Lavastaja S. Krassman
  • Naiste laud 'Jahisaalis' (V. Merežko) / Lavastaja A. Käis
  • Päike ja mina (J. Murrell) / Lavastaja V. Laptev
  • Põgenemine (A. Nicolai) / Lavastaja Sanatin
  • Prügimägi (A. Dudarev) / Lavastaja A. Tsukerman
  • Vieux Carré (T. Williams) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Võssotski kontsert TUI's (M. Rozovski) / Lavastaja A. Tsukerman

1989

  • Keskmiselt karvane kodune kass (V. Voinovitš) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Liblikas. Liblikas / Lavastaja V. Sedov
  • Punamütsike (J. Švarts) / Lavastaja S. Krassman
  • Puudutused ja ühteliitmised (P. de Marivaux) / Lavastaja R. Polak
  • Seelikutes kindralid (J. Anouilh) / Lavastaja J. Verigin

1990

  • Ärkamine kainestusmajas (V. Šukšin) / Lavastaja A. Litkens
  • Keisri uued rõivad (H. C. Andersen) / Lavastaja S. Krassman
  • Lakeide mängud (E. Braginski) / Lavastaja M. Moreido
  • Lolita (V. Nabokov) / Lavastaja M. Moreido
  • Noore Glumovi kannatused (А. Ostrovski) / Lavastaja A. Suhhotšev
  • Silme ees läheb mustaks ehk Kentsakas meesterahvas (J.-J. Bricaire, M. Lasaygues) / Lavastaja M. Moreido
  • Tartuffe (J.-B. Molière) / Lavastaja J. Dvorkin

1991

  • Ciao, Rudy (P. Garinei, S. Giovannini) / Lavastaja M. Moreido
  • Kanapead (D. Shapiro) / Lavastaja I. Tsunski
  • Kass Leopoldi sünnipäev (A. Hait)
  • Kirsiaed (A. Tšehhov) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Mee maik (S. Delaney) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Pannake (N. Sadur) / Lavastaja J. Dvorkin
  • Truu naine (S. Maugham) / Lavastaja J. Nikolajev

1992

  • Arseen ja vana pits (J. Kesselring) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Imeline kingsepatüdruk (F.G. Lorca) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Kaunis elu (J. Anouilh) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Leedi Windermer´i lehvik (O. Wilde) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi (L. Ustinov, O. Tabakov) / Lavastaja S. Krassman
  • Metsaseiklused või unustatud uus aasta (L. Ustinov, D. Bisset, K. Lews) / Lavastaja V. Laptev
  • Mu süda on mägedes (W. Saroyan) / Lavastaja K. Raid
  • Piparkoogimehike (D. Wood) / Lavastaja A. Helde
  • Väike tüdruk (N. Berberova) / Lavastaja V. Filonov

1993

  • Filumena Marturano (E. de Filippo) / Lavastaja G. Mihhailov
  • Ingli lend (F. Sologub) / Lavastaja J. Jerjomin
  • Kassimaja (S. Maršak) / Lavastaja S. Krassman
  • Kõikide naiste mees (F. Koni) / Lavastaja S. Krassman
  • Liblikad on vabad / Lavastaja V. Filonov
  • Me läheme 'Tšapajevit' vaatama (O. Danilov) / Lavastaja S. Krassman
  • Vankumatu tinasõdur (S. Banevitš) / Lavastaja V. Filonov
  • Volitusega peigmees (F. Koni) / Lavastaja S. Krassman

1994

  • Angelo, Padua türann (V. Hugo) / Lavastaja I. Normet
  • Libahunt (A. Kitzberg) / Lavastaja J. Sillart
  • Moskvasse! Moskvasse! (A. Tšehhov) / Lavastaja J. Jerjomin
  • Muusika II (M. Duras) / Lavastaja A. Käis
  • Õudne härra Huu (E. Uspenski) / Lavastaja S. Krassman
  • Perekondlik nädalalõpp (J. Poiret) / Lavastaja E. Toman
  • Rahutu vaim (N. Coward) / Lavastaja A. Issakov
  • Tüütu (J. Weber) / Lavastaja E. Toman

1995

  • Damaskusesse I (A. Strinberg) / Lavastaja M. Fridh
  • Häiritud perekond (Katariina II) / Lavastaja A. Maksimov
  • Kõik me armastasime neil aastail… (S. Jessenin). Lavastaja E. Toman
  • Naisevõtt (N. Gogol) / Lavastaja A. Issakov
  • Puudutused ja ühteliitmised (P. de Marivaux)
  • Saatuse pailapsed (J. Popova) / Lavastaja E. Toman
  • Testament Itaalia moodi, ehk Vaene Piero (A. Campanile) / Lavastaja S. Krassman
  • Vanamoelised imed (L. Ustinov) / Lavastaja E. Toman

1996

  • Kean IV (G. Gorin) / Lavastaja S. Razhuk
  • Kolm 'O' (P. Shaffer) / Lavastaja L. Ulfsak
  • Krokodill (F. Dostojevski) / Lavastaja E. Toman
  • Mitte alati pole kassil vastlad (А. Ostrovski) / Lavastaja S. Krassman
  • Ohver ehk Kolmas on üleliigne (M. Fratti) / Lavastaja E. Toman
  • Pygmalion (B. Shaw) / Lavastaja A. Issakov
  • Roheliste Küngaste Ann (L. Montgomery) / Lavastaja J. Dolgina
  • See oli temake! (A. Tšehhovi ainetel) / Lavastaja E. Toman
  • Talendid ja austajad (А. Ostrovski) / Lavastaja A. Smeljakov
  • Tondinahad (A. Beekman) / Lavastaja T. Rebane (koostöös VAT teatriga)

1997

  • Äbarik (D. Fonvizin) / Lavastaja S. Krassman
  • Anton (J. Volkov) / Lavastaja K. Komissarov
  • Armukadeduse rohi (V. Djatšenko) / Lavastaja E. Toman
  • Intermezzo (E. Vilde) / Lavastaja A.-E. Kerge
  • Intiimne komöödia (N. Coward) / Lavastaja A. Issakov
  • Konn-tsaaritar (N. Grenet) / Lavastaja N. Popova
  • Marianne´i kapriisid (A. de Musset) / Lavastaja S. Tšerkasski
  • Padaemand (А. Puškin) / Lavastaja J. Gaitšuk
  • Saabastega kass (D. Samoilov) / Lavastaja E. Toman
  • Tossike, külmavares ja teised (Z. Goor) / Lavastaja Z. Goor

1998

  • Daam koerakesega (A. Tšehhov) / Lavastaja E. Toman
  • Emigrandid (S. Mrozek) / Lavastaja J. Ahmetzjanova
  • Ma armastan Sind igavesti! (A. Menchell) / Lavastaja J. Gaitšuk
  • Päikeseloojangu puiestee (Ch. Brecket, D. Marshall, B. Wilder) / Lavastaja R. Viktjuk
  • Scapini kelmused (J.-B. Molière) / Lavastaja A. Issakov
  • Seniks, kuni ta suri (N. Ptuškina) / Lavastaja B. Milgram
  • Tagahoovis (O. Luts) / Lavastaja A.-E. Kerge
  • Tuhkatriinu esimene ball (J. Švarts) / Lavastaja S. Krassman

1999

  • Hiirte vembud (D. Urban) / Lavastaja S. Krassman
  • Ihnus Rüütel. Stseen Faustist (А. Puškin) / Lavastaja J. Gaitšuk
  • Nõiutud prints (E.T.A. Hoffmann) / Lavastaja S. Krassman
  • Ristumine peateega (J. Tätte) / Lavastaja J. Allik
  • Tõrksate taltsutus (W. Shakespeare, J. Fletcher) / Lavastaja A. Korotkov
  • Valentine´i violetne kleit (F. Sagan) / Lavastaja A. Issakov

2000

  • Idioot (F. Dostojevski) / Lavastaja J. Jerjomin
  • Lavalised segadused (M. Frayn) / Lavastaja A. Issakov
  • Mowgli (R. Kipling) / Lavastaja A. Dzjuba
  • Õppetund tütardele (I. Krõlov) / Lavastaja S. Krassman
  • Päikesepoisid (N. Simon) / Lavastaja E. Toman
  • Prantsuse kired Moskva lähedases suvilas (L. Razumovskaja) / Lavastaja J. Nikolajev
  • Provintsitar (I. Turgenev) / Lavastaja E. Toman

2001

  • Aladini imelamp (Šalevitš, Vorontsov) / Lavastaja V. Antipp
  • Anna Karenina-2 (O. Shishkin) / Lavastaja V. Jepifantsev
  • Kadunud lume saladus (K. Dragunskaja) / Lavastaja N. Krutikov
  • Kollektsioon (A. Koda, A. Dzjuba) / Lavastaja A. Dzjuba
  • Pöörane raha (A. Ostrovski) / Lavastaja E. Toman
  • Pulmamarss (V. Azernikov) / Lavastaja J. Gaitšuk
  • Uks tulevikku (A. Aycbourne) / Lavastaja A. Issakov

2002

  • Äike (A. Ostrovski) / Lavastaja M. Mokeev
  • Armastus ja kuld (J.-B. Molière) / Lavastaja E. Toman
  • Kohtamised juunis (A. Tšehhov) / Lavastaja M. Bõtškov
  • Lumekuninganna (J. Švarts, H.C. Adersen) / Lavastaja S. Krassman
  • Punamütsike (J. Švarts) / Lavastaja S. Krassman
  • Revident (N. Gogol) / Lavastaja V. Senin

2003

  • Alasti tõde (E.-E. Schmitt) / Lavastaja V. Petrov
  • Armuviirastus (P. Calderon) / Lavastaja G. Trostjanetski
  • Kaasavaratu peig (L. Razumovskaja) / Lavastaja J. Dolgina
  • Klounidel külas / Lavastaja V. Deljavski
  • Lamburneiu ja korstnapühkija (H. C. Adersen) / Lavastaja E. Toman
  • Sa lõpetad halvasti, eesel (F. Giovannini) / Lavastaja E. Toman
  • Toibele ja tema deemon (I. Bashevis Singer) / Lavastaja M. Bõtškov
  • Tulipunane lilleke (S. Aksakov) / Lavastaja S. Krassman

2004

  • Bravo, Laurencia! (N. Ptuškina) / Lavastaja E. Toman
  • Ivanov (A. Tšehhov) / Lavastaja N. Krutikov
  • Kes aevastas? (P. Chesnot) / Lavastaja E. Baskin
  • Õnnetoov sõrmus (S. Maršaki ainetel) / Lavastaja E. Toman

2005

  • Buratino lendab kuule (U. Leies) / Lavastaja S. Krassman
  • Kakuke (J. Morozova) / Lavastaja A. Potužnõi
  • Kuidas armastada Keisrinnat (J. Skulskaja) / Lavastaja E. Toman
  • Palju õnne argipäevaks (J. Tätte) / Lavastaja R. Baskin
  • Preili Julie (A. Strindberg) / Lavastaja N. Krutikov
  • Tagurpidi uus aasta (J. Skulskaja) / Lavastaja E. Toman
  • Valedetektor (V. Sigarev) / Lavastaja E. Toman

2006

  • Armsamatest ärge lahkuge (A. Volodin) / Lavastaja V. Rõžakov, A. Anohhina
  • Kakuke - 4. osa (J. Morozova) / Lavastaja A. Potužnõi
  • Klass-kontsert
  • Kuningal on külm (A. H. Tammsaare) / Lavastaja I. Normet
  • Lõikuspeo tantsud (B. Friel) / Lavastaja M. Feigin
  • Palat nr 6 (A. Tšehhov) / Lavastaja A. Anohhina
  • Tähepoiss (O. Wilde) / Lavastaja S. Krassman
  • Täna me ei mängi (M. Karusoo) / Lavastaja M. Karusoo, T. Lõhmuste
  • Tulus amet (A. Ostrovski) / Lavastaja М. Tšumatšenko
  • Veerevad kivid ei sammaldu (B. Kif) / Lavastaja N. Grinšpun
  • Аs you like it (W. Shakespeare) / Lavastaja T. Sopoljov

2007

  • Amorid lumes (J. Kim, G. Auerbakh) / Lavastaja J. Granitova-Lavrovskaja
  • Jõgi asfaldil (D. Lipskerov) / Lavastaja А. Potužnõi
  • M & N (D. Mamet) / Lavastaja S. Puhljakov
  • Marukoerad (Q. Tarantino) / Lavastaja A. Trifonova
  • Mirandolina (C. Goldoni) / Lavastaja E. Toman
  • Ohtlikud suhted (C. Hampton - Ch. De Laclos romaani ainetel) / Lavastaja М. Tšumatšenko
  • Onu unenägu (F. Dostojevski) / Lavastaja M. Tšumatšenko
  • Pöial-Liisi mäng (H. C. Anderseni ainetel) / Lavastaja М. Tšumatšenko
  • Suur inimene väikses linnas (S. Dovlatovi ainetel) / Lavastaja E. Toman
  • С’est la vie (J.-M. Chevret) / Lavastaja М. Tšumatšenko

2008

  • Aarete saar (R. Stevenson) / Lavastaja N. Lapina
  • Häda mõistuse pärast (A. Gribojedov) / Lavastaja J. Jerjomin
  • Jäätunud roos (J. Skulskaja) / Lavastaja E. Toman
  • Kostümeerija (R. Harwood) / Lavastaja R. Baskin
  • Kummitused (H. Ibsen) / Lavastaja A. Uteganov
  • Naljakas raha (R. Cooney) / Lavastaja E. Toman
  • Natuke õrnust (A. Nikolai) / Lavastaja J. Dolgina
  • Shakespeare-süit (J. Skulskaja kompositsioon) / Lavastaja O. Privis
  • SOOL. Uusima aja Eesti 12 laulus / Lavastaja B. Pavlovitš
  • Vaheseinad (B. Schwaiger) / Lavastaja A. Potužnõi
  • Vanem poeg (A. Vampilov) / Lavastaja A. Kladko

2009

  • Cipollino ja tema sõprade seiklused (G. Rodari) / Lavastaja A. Kladko
  • Don Juan (Molière) / Lavastaja M. Bõtškov
  • Farjatjevi fantaasiad (A. Sokolova) / Lavastaja N. Lapina
  • Hullumeelse päevik (N. Gogol) / Lavastaja A. Kovalenko
  • Jõuluvaimud (C. Dickens) / Lavastaja P. Stružkova
  • Muinasjutud (Bisseti muinasjuttude ainetel) / Lavastaja N. Lapina
  • Pirosmani (V. Korostõljov) / Lavastaja J. Ibragimov
  • Primadonnad (K. Ludwig) / Lavastaja O. Olšanskaja
  • Surmatants (Š. Kallos, M. Murdmaa) / Lavastaja M. Murdmaa

2010

  • Album / Lavastaja A. Garejev (teatri stuudio lavastus)
  • Besame mucho (E. de Filippo) / Lavastaja A. Käis
  • Equus (P. Shaffer) / Lavastaja N. Lapina
  • Frédérick ehk Kuritöö bulvar (E.-E. Schmitt) / Lavastaja S. Morozov
  • Hõbeajastu (poeem luuletajatest) / Lavastaja N. Lapina
  • Kajakas (A. Tšehhov) / Lavastaja A. Nasõbulin
  • Laulud meie filmidest / Lavastaja E. Toman
  • Vanalinna saladused (D. Normet) / Lavastaja J. Gaitšuk

2011

  • Hallo, Euroliit! (J. Dell, G. Silberyas) / Lavastaja J. Zaid
  • Kolm musketäri (A. Dumas) / Lavastaja N. Lapina
  • Kolm paksu (J. Oleša) / Lavastaja N. Indeikina
  • Kvartett (R. Harwood) / Lavastaja A. Gavrjuškin
  • Mets (A. Ostrovski) / Lavastaja N. Lapina
  • Rebasemuinasjutt (J. O. Ekholm) / Lavastaja J. Gorohovskaja
  • Tartuffe (Molière) / Lavastaja O. Kulikov
  • XX sajandi hitid / Lavastaja I. Petrov

2012

  • Hundid ja lambad (А. Ostrovski) / Lavastaja T. Nassirov
  • Kas ma tohiks olla Mozart? / Lavastaja J. Kornjag
  • Koera süda (M. Bulgakov) / Lavastaja N. Lapina
  • Kosmonautika päev (J. Ungard) / Lavastaja D. Husnijarov
  • Malahhiitkuu (P. Bažov) / Lavastaja N. Lapina
  • Mängurid (N. Gogol) / Lavastaja S. Fedotov
  • SIILIMUINASJUTT
  • Snarki jaht (L. Carroll) / Lavastaja S. Pepeljajev (kino Helios ruumides)
  • Üks suveöö Rootsis (E. Josephson) / Lavastaja I. Taska
  • Ümberlõikamine (B. Schlink) / Lavastaja G. Polišjuk

2013

  • Antigone (Sophokles, J. Anouilh) / Lavastaja R. Feodori
  • Jah, härra peaminister (J. Lynn, A. Jay) / Lavastaja I. Taska
  • Õnn kaasa! (V. Rozov) / Lavastaja I. Strelkin
  • Paabeli torn I (J. Bondarenko) / Lavastaja M. Gatsalov
  • Paabeli torn II (M. Kurotškin) / Lavastaja F. Grigorjan
  • Ritsikas (T. Tellegen) / Lavastaja V. Šahhova
  • Tuhkatriinu (J. Švarts) / Lavastaja P. Stružkova

2014

  • (Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks (M. Durnenkov) / Lavastaja I. Strelkin (Von Krahli teatri ruumides)
  • Armastus ja informatsioon (C. Churchill) / Lavastaja A. Giurgea
  • Bernarda Alba maja (F. G. Lorca) / Lavastaja I. Strelkin
  • Elulugu (M. Frisch) / Lavastaja I. Strelkin
  • Illusioonid (I. Võrõpajev) / Lavastaja P. Zobnin
  • Kõuts Pampuši muinasjutud (D. Harms) / Lavastaja S. Pepeljajev
  • Mick Jaggeri huuled (D. Nowakowski) / Lavastaja I. Strelkin
  • Naisevõtt (N. Gogol) / Lavastaja I. Lõssov
  • Onu Vanja (A. Tšehhov) / Lavastaja I. Lõssov
  • Palju õnne argipäevaks! (J. Tätte) / Lavastaja R. Baskin
  • Vanaema ja 99 liblikat / Lavastaja K. Kann

2015

  • Alasti kuningas (J. Švarts) / Lavastaja М. Petrovitš (L. Manonina)
  • Kirsiaed (A. Tšehhov) / Lavastaja I. Lõssov
  • Kroonimine (M. Modzelevski) / Lavastaja I. Lõssov
  • Kuidas koer õnne otsis (Jaapani muinasjuttude ainetel) / Lavastaja D. Zagorskaja
  • Pidu katku ajal (А. Puškin, J. Wilson) / Lavastaja I. Lõssov
  • Valged ööd (F. Dostojevski) / Lavastaja I. Strelkin
  • Viimane ohver (A. Ostrovski) / Lavastaja V. Troitski

2016

  • Brodsky tänav. Kohvik Mandelštam (J. Skulskaja luulekompositsioon) / Lavastaja M. Šorstova (teatri stuudio lavastus)
  • Florence (K. Kasparavičius, S. Pektejev) / Lavastaja S. Pektejev
  • Külm süda (W. Hauff) / Lavastaja A. Tsisaruk (projekti Old Future Theatre raames)
  • Madu-naine (C. Gozzi) / Lavastaja A. Bergamo
  • Muinasjutt tsaar Saltaanist (A. Puškin) / Lavastaja J. Bondar
  • Öö Eevale (Don Nigro) / Lavastaja I. Lõssov
  • Padjamees (M. McDonagh) / Lavastaja I. Strelkin
  • Rumal hiireke (J. Skulskaja) / Lavastaja J. Skulskaja (teatri stuudio lavastus)
  • Tähtis on olla tõsine (O. Wilde) / Lavastaja I. Strelkin
  • Teisest silmapilgust / Lavastaja P. Piik ja M.-L. Lill (koostööprojekt Linnateatriga)
  • Ülestähendusi põranda alt (F. Dostojevski) / Lavastaja G. Volodin (projekti Old Future Theatre raames)
  • Veenus karusnahas (L. Sacher-Masoch) / Lavastaja I. Šagalov
  • Viimane korrus (V. Zaikin) / Lavastaja V. Zaikin
  • Zoika korter (M. Bulgakov) / Lavastaja S. Fedotov

2017

  • Anna käsk, füürer! (B. Schweiger) / Lavastaja V. Kogut
  • Gagarini tee (G. Bjork) / Lavastaja P. Pronin
  • Giulia Farnese (L. Feuchtwanger) / Lavastaja I. Lõssov
  • Häda mõistuse pärast (A. Gribojedov) / Lavastaja S. Pektejev
  • IMPOSTRIX sündroom (W. Shakespeare, L. Tolstoi, J. Anouilh) / Lavastaja T. Kosmõnina
  • Jõulupuude planeet (G. Rodari) / Lavastaja N. Indeikina
  • Kärbse-Kärdi nimepäev (K. Tšukovski näidendi ainetel) / Lavastaja J. Skulskaja
  • Preili Julie (A. Strindberg) / Lavastaja A. Kiselius
  • Sonimine kahele (E. Ionesco) / Lavastaja A. Garejev
  • Teelt eksinud tramm (hõbeajastu luuletajate looming, kava autor J. Skulskaja) / Lavastaja M. Šorstova (teatri stuudio lavastus)
  • Valentinipäev (I. Võrõpajev) / Lavastaja P. Raudsepp

2018

  • Desertöör (A. Šipenko) / Lavastaja I. Prozorov
  • Külmunud laulud (S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal) / Lavastaja I. Kondrašova
  • Kuu aega maal (I. Turgenev) / Lavastaja F. Loss
  • Nastja, Nastja, Nastja... (A. Vološina) / Lavastaja T. Kosmõnina
  • Omon Ra (V. Pelevin) / Lavastaja N. Betehtin
  • Pipi Pikksukk (A. Lindgren) / Lavastaja J. Laikova
  • RAKVERE TEATER / KUNI TA SURI
  • Richard III (W. Shakespeare) / Lavastaja S. Potapov
  • Tapatöö jumal (J. Reza) / Lavastaja F. Loss
  • Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast / Lavastaja A. Garejev
  • Tuli mees naise juurde (S. Zlotnikov) / Lavastaja S. Zlotnikov
  • Üks täiesti õnnelik küla (B. Vahtin) / Lavastaja A. Leduhhovski
  • Vene unenäod (A. Ponizovski) / Lavastaja F. Loss

2019

  • Ära imesta, kui sinu maja süütama tullakse (P. Demirski) / Lavastaja J. Muravitski
  • Eesti matus (A. Kivirähk) / Lavastaja Ü. Saaremäe
  • Imede öo ehk mänguasjad ärkavad ellu... (A. Bogatševa) / Lavastaja F. Loss
  • Olümpia (O. Muhhina) / Lavastaja F. Loss
  • Õppestuudio noorte loometöödel #KasSeeOnEtendus? / Lavastaja A. Garejev
  • Prozorovite maja. 40 aastat hilem (A. Tšehhovi 'Kolme õe' ainetel) / Lavastaja F. Loss
  • Ruslan ja Ludmilla (A. Puškin) / Lavastaja D. Azarov
  • Vanamoeline komöödia (A. Arbuzov) / Lavastaja A. Kladko
  • Vasjake (L. Andrejev) / Lavastaja D. Zandberg
  • СHARONI KOOR

2020

  • 8 armastavat naist (R. Thomas) / Lavastaja T. Kosmõnina
  • Erik ja Anna. Armastuse kunst (T. Janson) / Lavastaja J. Allik
  • Talvekontsert 'Hoidke armastust' / Lavastaja A. Garejev
  • Utoopia (M. Durnenkov) / Lavastaja K. Laumets

2021

2022

  • Aleksei Serovi metsajutud / Lavastaja A. Markova
  • Armuleivasööja (I. Turgenev) / Lavastaja F.Loss
  • Cyrano de Bergerac (E. Rostand ) / Lavastaja F.Loss
  • Mängime ja loeme koos Julia Kalendaga / Lavastaja A. Markova
  • Ohmusen. Suur martsipanipidu (R. Belsvik) / Lavastaja E. Gorokhovskaya
  • Ohmusen. Talv algusest lõpuni (R. Belsvik) / Lavastaja A. Giuntini
  • Ohmusen. Talve lõpp (R. Belsvik) / Lavastaja P. Struzhkova
  • SURNUD HINGED