Hooaja- ja kinkepileti info

HOOAJAPILET

Teatrikülastuse mugavama korralduse huvides pakub Vene Teater võimalust soetada hooajapilet.

Hooajapileti olemasolu aitab teatriõhtut varakult planeerida. Hooajapilet võib olla ka suurepäraseks kingituseks sugulastele ja sõpradele. Võimalus valida enda jaoks meelepärane etendus ja sobiv aeg teatrikülastuseks on oluline aspekt vaba aja planeerimisel.

Vene Teatri valikus on erinevat tüüpi hooajapileteid.

Hooajapilet võimaldab vaadata Vene Teatri repertuaarilavastusi, välja arvatud esietendused, külalisetendused, jõululavastused ja eriprojektid. Hooajapilet tuleb vahetada etenduse pileti vastu Vene Teatri kassas. Hooajapilet kehtib ühe (käesoleva) teatrihooaja (01.09.-31.05.) jooksul.

  • Hooajapilet - kehtib kõikidele Vene Teatri repertuaarilavastustele - 4 piletit üldmaksumusega 72 €.

  • Soodushinnaga hooajapilet - kehtib soodustusõigusega isikutele: pensionäridele, üliõpilastele, õpilastele - 4 piletit üldmaksumusega 52 €.

  • Laste hooajapilet - kehtib lastelavastustele ja on mõeldud alla 12-aastastele teatrikülastajatele - 4 piletit üldmaksumusega 28 €.

NB! Hooajapiletiga saab vaadata nelja erinevat lavastust ja soodustus kehtib ühele inimesele. Soodushinnaga hooajapileti puhul (pensionärid, üliõpilased, õpilased) peab teatrit külastades kaasas olema soodustuse õigust tõendav dokument. Kaotatud hooajapileteid ei taastata.

Lisainfo: +372 5329 2866 või kassa@veneteater.ee

KINKEPILET

Parim kingitus on pilet, mille saad ise valida!

Mida kinkida oma lähedastele, et neid tõeliselt üllatada ja rõõmustada? Kinkepilet on suurepärane valik, kui soovite teha kingituse, mis loob pikaks ajaks positiivseid emotsioone ja mida jäädakse naeratusega meenutama.

Kui olete otsustanud korraldada oma lähedastele teatrikülastuse, ei pea te muretsema, kas kinkepileti saaja saab minna valitud kuupäeval etendust vaatama. Selle asemel annate kinkepileti saajale võimaluse valida teatrikülastuseks sobiv aeg ja meelepärane lavastus!

Vene Teater pakub kinkepileteid nimiväärtuses 10, 20, 30 ja 50 eurot.

Kinkepiletiga saab tasuda täielikult või osaliselt Vene Teatri korraldatavate ürituste piletite eest.
Kinkepiletit saab kasutada Vene Teatri kassas, veebilehel www.veneteater.ee. Samuti kõikides Piletilevi punktides ja www.piletilevi.ee.

Kui kinkepiletil märgitud summa on suurem kui piletite maksumus, siis vahet ei tagastata. Kui piletite maksumus on suurem kui kinkepileti nimiväärtus, tuleb vahe tasuda.

Kinkepilet kehtib 12 kuud alates ostukuupäevast ja seda ei saa tagastada ega raha vastu vahetada.

Osta Piletilevi.ee-st