Hooaja- kinkepileti info

HOOAJAPILET

Teatrikülastuse mugavama korralduse huvides pakub Vene Teater võimalust soetada hooajapilet.

Hooajapileti olemasolu aitab varakult eraldada aega teatriõhtuks. Lisaks võib hooajapilet olla suurepäraseks kingituseks sugulastele ja sõpradele. Võimalus valida enda jaoks sobiv etendus ja teatrikülastuse kuupäev on oluline aspekt vaba aja planeerimisel.

Vene Teater pakub üld-, soodus- ja laste hooajapileti.

Hooajapilet võimaldab Sul vaadata Vene Teatri repertuaaris olevaid lavastusi, välja arvatud esietendused, külalisetendused, jõululavastused ja eriprojektid. Hooajapilet tuleb vahetada etenduse pileti vastu Vene Teatri kassas. Hooajapilet kehtib ühe (käesoleva) teatrihooaja (01.09.-31.05.) jooksul.

  • Hooajapilet - kehtib kõikidele Vene Teatri repertuaaris olevatele lavastustele - 4 piletit üldmaksumusega 72 €.
  • Soodushinnaga hooajapilet - kehtib soodustusõigusega isikutele: pensionäridele, üliõpilastele, õpilastele - 4 piletit üldmaksumusega 52 €.
  • Laste hooajapilet - kehtib lastelavastustele ja on mõeldud alla 12-aastastele teatrikülastajatele - 4 piletit üldmaksumusega 28 €.

NB! Antud hooajapiletiga saab vaadata nelja erinevat lavastust ja soodustus kehtib ühele inimesele. Soodushinnaga hooajapileti puhul (pensionärid, üliõpilased, õpilased) peab teatrit külastades kaasas olema soodustuse õigust tõendav dokument. Kaotatud hooajapileteid ei taastata.

Lisainfo: +372 5329 2866 või kassa@veneteater.ee

KINKEPILET

Parim kingitus on pilet, mille saad ise valida!

Mida kinkida lähedastele ja kallitele inimestele, et tõeliselt üllatada ja rõõmustada? Tahaks teha mitte ainult ametlikku žesti, vaid teha kingituse, mis tekitab positiivseid emotsioone pikka aega ja jääb naeratusega meelde.

Tänapäeval vajavad teater ja publik üksteist ehk rohkem kui kunagi varem. Suureks üllatuseks on Vene Teatri kinkepilet. Olles otsustanud korraldada oma lähedastele teatrireisi, ei pea Sa muretsema, kas esitatud pileti omanik saab Sinu valitud kuupäeval etendusele minna. Selle asemel annad võimaluse ise valida endale sobiv päev ja meelepärane lavastus!

Vene Teater pakub kinkepileteid nimiväärtuses 10, 20, 30 ja 50 eurot.

Kinkepiletiga saab tasuda täielikult või osaliselt Vene Teatri korraldatavate ürituste piletite eest.
Kinkepileti saab kasutada Vene Teatri kassas, veebilehel www.veneteater.ee. Samuti kõikides Piletilevi punktides ja www.piletilevi.ee.
Kui kinkepiletil märgitud summa on suurem kui piletite maksumus, siis vahet ei tagastata. Kui piletite maksumus on suurem kui kinkepileti nimiväärtus, tuleb vahe tasuda.
Kinkepilet kehtib 12 kuud alates ostukuupäevast ja seda ei saa tagastada ega raha vastu vahetada.

Osta Piletilevi.ee-st