Saalide rentimine

Vene Teatri hoone on muinsuskaitse all ja tähistab peagi oma 100.sünnipäeva. Vene Teater pakub teatrimaja ainulaadsetes ajaloolistes ruumides võimalust korraldada oma pidulikke üritusi, firmapidusid, samuti pidada konverentse või inspireerivaid seminare.

Suur saal, Väike saal (black box), RINGlava, Kaminasaal, Peegelsaal, Teatri galerii.

Kinoteatri historitsistlik hoone linna peaväljaku ääres valmis 1926.aastal Läti arhitekt Frīdrihs Kārlis Skujiņši projekti järgi. Aastatel 2004-2006 hoonet renoveeriti ja rekonstrueeriti. Täielikult on uuendatud valgus-, heli- ja meediatehnika osa. On sünkroontõlke võimalus.

Igaks peoks, suuremahuliseks vastuvõtuks või intiimseks kohtumiseks on võimalik tellida toitlustus või kasutada teatrikohvikut.

Renti puutuvates küsimustes võtke ühendust: jekaterina.kaskovits@veneteater.ee

 

 


SUUR SAAL

Нoone süda - on mõeldud 620 inimesele (sh istekohad loožides ja rõdul), ratastoolidele on 6 kohta. Saal on luksusliku ja ekstravagantse dekooriga üks Eesti erilaadsemaid interjööre. Mitmed sissepääsud võimaldavad kiirelt ja mugavalt vastu võtta suure hulga külalisi. Võimalus kasutada erinevaid valgus-, heli- ja meediaseadmeid.

SUUR SAAL / SUUR LAVA PLAAN 

VALGUSPARK / VALGUSTUS- JA VIDEOSEADMETE NIMEKIRI


VÄIKE SAAL (BLACK BOX)

Väike saal (Black box) asub maja juurdeehituse 2.korrusel. Selle pindala on 120 m2, kõrgus 5 m ja mahutab 70 istekohta. Pakub erinevaid dekoratsioone, seadmeid ja täitevõimalusi. Võimalus kasutada erinevaid valgus-, heli- ja meediaseadmeid.

VÄIKE SAAL PLAAN / VALGUSPARK

VALGUS- JA HELISEADMETE NIMEKIRI

 


RING LAVA 

Art deco stiilis endine tantsulokaal - on eraldi sissepääsuga tänavalt, garderoobiga ja koosneb kahest kõrvuti asetsevast sammastega eraldatud ruumist, istekohti kuni 190, seisukohti kuni 300. Võimalus kasutada erinevaid valgus-, heli- ja meediaseadmed.

SAALI PLAAN / VALGUS- JA HELISEADMETE NIMEKIRI


KAMINASAAL

Kaminasaal on luksuslik fuajee, mis on kaunistatud kuldkrohviga, lühtrite ja barokkpeeglitega - ideaalne koht pidustusteks ja pulmatseremooniateks. Asub 2.korrusel, mahutab 60 istekohta, 85 seisukohta. Võimalus kasutada lisavalgustust, helitehnikat, samuti elavat muusikat.

PEEGELSAAL

Peegelsaal on esinduslik saal, mille aknad avanevad linna peaväljakule, kus kaaspeeglid mitmekordistavad ümbritseva ruumi hiilgust. Suurejooneline ajaloolise atmosfääriga koht peenteks vastuvõttudeks lisab igale sündmusele tähtsust ja pidulikkust. Mahutab 70 istekohta või 100 seisukohta. Võimalus kasutada lisavalgustust, helitehnikat, samuti elavat muusikat.


TEATRIGALERII

Teatrigaleriid on võimalik kasutada eraldi, intiimsete vastuvõttude ruumina ja rahvarohke ürituse lisaruumina. Väike hubane akendega ruum. Võimalus kasutada lisavalgustust, helitehnikat, samuti elavat muusikat.