14. jaanuaril toimus RINGlaval traditsiooniline Vene Teatri uusaastaoksjon

Särav üritus ühendas endas mitu toredat algatust. Piduliku sündmuse peamiseks eesmärgiks oli koguda toetust meie teatri veterannäitlejate heaks. Oksjoni käigus saadud raha kasutatakse meie lugupeetud kolleegidele meeldivate ja kasulike kingituste tegemiseks.  

Suure panuse andsid oksjonile Vene Teatri näitlejate ja töötajate kulinaarsed meistriteosed, toodi ka kauneid maale ja raamatuid. On hämmastav, kui mitmekülgseks ja kohati ootamatuks osutusid teatripere huvid: Larisa Savankova, Jekaterina Egorova, Natalja Murina, Jelena Tarasenko ja Jekaterina Kordas demonstreerisid oma kulinaarseid andeid, Dmitri Kosjakov esitles oma maale ja Sergei Furmanjuk uut raamatut. Mitmed õnnelikud külalised said ainulaadsete teatrirekvisiitide (mütsid, kleidid, kostüümide osad) omanikuks. Kogu õhtu jooksul sai nautida noorte näitlejate loovust, inspiratsiooni ja kirge täis etteasteid. Monoetendused pakkusid uudset lähenemist A. Puškini ja Victor Hugo teostele, aga ka tuntud filmidest „Tõrksa taltsutamine” ja „Armastus tööpostil” tuttavatele lugudele. 

Vana uus aasta Vene Teatris kinkis kõigile osalejatele imelisi elamusi ja laadis uue energiaga. Pidusid pole kunagi liiga palju, seega kohtume kindlasti veel!