Alates 2019. aastast Vene Teatri repertuaari kuuluv populaarne noortelavastus „Goodbye, Berlin!“ on saanud peaosalised.

Noore andeka Polina Zolotovitskaja lavastust mängitakse alati täissaalidele ja piletid müüakse välja juba aegsasti. Populaarsuse põhjus on väga lihtne – lavastaja räägib noore vaatajaga sama keelt ning puudutab põnevaid ja tundlikke teemasid.

Täiskasvanuks saamise ja elutõdede õppimise lugu kulgeb teekonnal (õigemini põgenemisel) varastatud autos, otsides uut ja tundmatut. Seiklusi jagub küllaga! Ja loomulikult saadab noori alati muusika – kõlavad erinevate aegade hittlood kuulsatelt bändidelt nagu The Beatles, Radiohead ja The Black Keys. Alates tänavu jaanuarist on lavastusel „Goodbye, Berlin!" uued peaosalised, Stanislav Kolodub ja Mihhail Manevitš. Mõlemad näitlejad töötavad teatris alates aastast 2022 ja nende nooruslik energia lisab mitte just eeskujulikele kangelastele usaldusväärsust ja siirust.  

Lavastusel pole õnnelikku lõppu. Ja kuidas saakski olla muinasjutulist lõppu lool, mis tõstatab keerulisi teemasid, millest teismelistega tavaliselt ei räägita – seks, kriminaalvastutus, üksindus. Kuid suve maitse jääb. Vabaduse tunne ja seiklusjanu, rõõm sõpruse leidmisest ja lähedaste olemasolust. Ja mis kõige tähtsam – lootuse tunne, sest kangelastel on aega elada igavesti. Peaaegu.