Alexandr Domowoy

Vene Teatris alates 2017. aastast
Sündis 30. novembril.
Õppis 2007–2009 kool-stuudios TODES Tallinn.
2012–2013 Tallinna Ülikool, tantsu- ja koreograafia õppetool.
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, K. Komissarovi kursus (lõpetanud 2017. aastal).

VARASEMAD ROLLID

2024

"Muinasjutte maalt ja merelt. Kollane toonekurg", lavastaja D. Zandberg

Dario Fo näidendi “Anarhisti õnnetu surm” põhjal «Koomiline detektiivilugu või õnnetu juhus», lavastaja G. Kutlis - sportlik politseikomissar

2023

M.Mokienko loomingu ainetel «Kolm baba-jagaad ja Uusaasta» - Baba-Jagaa, lavastaja D. Zandberg

M. Sebastian «Nimetu täht» - Ikim, lavastaja D. Kosjakov

Alan Jay Lerner / Frederick Loewe «Minu veetlev leedi», lavastaja / koreograaf (A.Sigalova) -Alfred Doolittle


"Mavka. Metsalaul" Lesja Ukrainka motiividel, lavastaja M. Khramenko – Tulemadu
A. Pervik "Kunksmoor", lavastaja Tatjana Kosmõnina – Kapten Trum

2022
J. Švarts "Tavaline ime", lavastaja S. Golomazov – Jahimehe õpilane
V. Bianki "Hiireke Pik", lavastaja A. Markova 
I.Turgenev "Armuleivasööja", lavastaja  F. Loss – Pjotr 
E. Rostand "Cyrano de Bergerac",  lavastaja  F. Loss – Jodelet, teatri direktor, markii, kuninglik kaardiväelane

R. Bugavičute-Pēce "Poiss, kes nägi pimeduses", lavastaja S. Golomazov  -  Lauris

2021
M. Frayn "Lavalised segadused", lavastaja P. Pedajas – Roger Tramplemain (Garry Lejeune)
A. Ostrovski "Tarkpea", lavastaja G. Kutlis – Lakei 

2020
E. T. A. Hoffmann "Pähklipureja", lavastaja I. Kondrašova – Hiirekuninga minister, õukondlane, teener
Talvekontsert "Hoidke armastust", lavastaja A. Garejev
A. J. Lerner, F. Loewe "Minu veetlev leedi", lavastaja A. Sigalova – Jamie/Alfred Doolittle

2019
A. Fink "Käest kätte", lavastaja A. Markova - Eduard
P. Demirski "Ära imesta, kui sinu maja süütama tullakse", lavastaja J. Muravitski – Tööline 
J. Pulinovitš "Charoni koor", lavastaja A. Garejev

2018
V. Pelevin "Omon Ra", lavastaja N. Betehtin – Leitnant Lavrov 
A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova – Kange Adolf 
A. Šipenko "Desertöör", lavastaja I. Prozorov

2017
G. Rodari "Jõulupuude planeet", lavastaja N. Indeikina – Kosmoselaeva tüürimees, Kosmodroomi robot-tööline, Koer-ülikoer 
A. Gribojedov "Häda mõistuse pärast", lavastaja S. Pektejev – Skalozub 
G. Bjork "Gagarini tee", lavastaja P. Pronin