Artjom Garejev

Vene Teatris alates 2002. aastast 
Sündis 9. augustil.
Õppis B. Štšukini nimelises Teatriinstituudis teatri- ja filminäitleja erialal M. A. Pantelejeva kursusel (lõpetas 2002) ja samas koolis teatrilavastaja erialal (lõpetas 2015)

Eesti Teatriliidu ja Eesti Kultuurkapitali parima lavastaja auhinna laureaat 2016. aastal lavastuse eest „Vaenlane“ 

2002–2015 Vene Teatri stuudio pedagoog
2008–2011 ja alates 2017. aastast Vene Teatri stuudio kunstiline juht
Vene Teatri stuudio lõpulavastuse "Album" lavastaja ja juhendaja 
Vene Teatri stuudio ja NUKU noortestuudio ühislavastuse "Vaenlased" kaaslavastaja (koos Mirko Rajasega)

LAVASTAJATÖÖD

  • Lavastus "August: Osage`i maakond"
  • Lavastus "Vaenlane" 
  • Lavastus "Sonimine kahele" 
  • Lavastus "Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast"
  • Vene Teatri 70. aastapäevale pühendatud juubelikontsert 
  • Lavastus "Сharoni koor" 
  • Talvekontsert "Hoidke armastust"
  • A. Kureitšik lavastusprojekt "VALGEVENEMAA 2020"

VARASEMAD ROLLID

2023

B. Brecht "Kolmanda impeeriumi hirm ja viletsus" - tööline, lavastaja T. Kulyabin
J. Kross "Keisri hull", lavastaja J. Aug – Araktšejev

2022
N. Gogol “Surnud hinged”, lavastaja E. Nüganen – Sobakevitš 

2021
M. Bulgakov "Meister ja Margarita", lavastaja S. Fedotov – Peemot 
D. B. Priestley  "Inspektor tuleb", lavastaja  F. Loss – Inspektor

2019
A. Kivirähk "Eesti matus", lavastaja Ü.Saaremäe – Sass 

2018
A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova – Tommi 

2017
A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast", lavastaja S. Pektejev – Moltšalin 

2016
M. Bulgakov "Zoika korter", lavastaja S. Fedotov – Ametistov 
W. Hauff  "Külm süda", lavastaja A. Tsisaruk
L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas", lavastaja I. Šagalov – Severin  

2015
J. Švarts „Alasti kuningas“, lavastaja М. Petrovitš – Christian  
M. Modzelevski „Kroonimine“, lavastaja I. Lõssov – Peter  

2014
F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“, lavastaja I. Strelkin – Moonakas 
I. Võrõpajev „Illusioonid“, lavastaja P. Zobnin – Teine mees 
D. Nowakowski "Mick Jaggeri huuled", lavastaja I.Strelkin – Marek 
D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud", lavastaja  S. Pepeljajev – Tindipott 

2013
Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja R. Feodori – Korüfee 
J. Bondarenko "Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov
M. Kurotškin "Paabeli torn 2", lavastaja F. Grigorjan – Reisija, Kohtunik 
J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Pa De Trua 

2012
M. Bulgakov  "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Ajakirjanik 

2011
A. Ostrovski "Mets", lavastaja N. Lapina – Gennadi Neštšastlivtsev 
A. Dumas "Kolm musketäri", lavastaja N. Lapina – Kuninga musketäride kapten de Tréville 

2009
N. Gogol „Hullumeelse päevik“, lavastaja  A. Kovalenko – Poprištšin 
C. Dickens „Jõuluvaimud", lavastaja P. Stružkova – Fred 

2008
R. Harwood „Kostümeerija“, lavastaja R. Baskin – Härra Oxenby
H. Ibsen „Kummitused“, lavastaja A.Uteganov – Kammerteener Alving 
R. Stevenson „Aarete saar“, lavastaja N. Lapina – Billy Bones, Israel Hands 

2007
D. Mamet „M & N. Hälbed Freudi järgi“, lavastaja S.Puhljakov – Bernard Litko 
Q. Tarantino „Marukoerad“, lavastaja A.Trifonova – Holdaway
H. C. Andersen „Pöial-Liisi mäng“, näitejuht М.Tšumatšenko

2006
B. Kif „Veerevad kivid ei sammaldu“, lavastaja N.Grinšpun – Koolidirektor 
A. H. Tammsaare „Kuningal on külm“, lavastaja I.Normet – Mattias 
W. Shakespeare „Аs you like it“, lavastaja I.Normet  – Oliver
A. Ostrovski „Tulus amet“, lavastaja I.Normet – Žadov 
A. Tšehhov „Palat nr 6“, lavastaja A.Anohhina – Hobotov 
A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“, lavastajad V.Rõžakov, A.Anohhina – Alfjorov 
Õppelavastus, lavastaja M.Tšumatšenko

2005
A. Strindberg „Preili Julie“, lavastaja N. Krutikov – Jean 
J. Morozova „Kakuke“ 1. ja 2. osa, lavastaja A. Potužnõi – Peni Dik 
J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“, lavastaja E. Toman

2004
A. Tšehhov „Ivanov“, lavastaja N. Krutikov – Gavrila 
P. Chesnot „Kes aevastas“, lavastaja E. Baskin – Härra Atropos 
N. Ptuškina „Bravo, Laurencia!“, lavastaja E. Toman – Oleg 
S. Maršaki muinasjutu „Kaksteist kuud“ ainetel,  „Õnnetoov sõrmus“, lavastaja E. Toman

2003
E.-E. Schmitt „Alasti tõde“, lavastaja V. Petrov – Baronne 
V. Deljavskii „Klounidel külas“, lavastaja V. Deljavski – Sibul 
S. Aksakov „Tulipunane lilleke“, lavastaja S. Krassman – Tuul 
P. Calderon „Armuviirastus“, lavastaja G. Trostjanetski – Don Juan 
I. Bashevis Singer „Toibel ja tema deemon“, lavastaja M. Bõtškov – Kloostriteener 

2002
N. Gogol „Revident“, lavastaja V. Senin – Pjotr Ivanovitš Bobtšinski 
A. Ostrovski „Äike“, lavastaja M. Mokeev – Kurdjaš 
J. Švarts, H. C. Adersen „Lumekuninganna“, lavastaja S. Krassman – Naaberprints