Marina Malova

Vene Teatris alates 2013. aastast. 
Sündis 26. veebruaril.
Õppis Štšepkini-nimelises Kõrgemas Teatrikoolis N. N. Afonini kursusel, lōpetas 2003. aastal (kiitusega).
2003 aspirantuur (kõne õppetool), lavakõne õppejõud.
2003–2010 töötas Malaja Bronnaja tänava teatris näitlejana.

VARASEMAD ROLLID

2023

 

B. Brecht "Kolmanda impeeriumi hirm ja viletsus" - abikaasa, lavastaja T. Kulyabin

Lastekirjanikud "Lähme Laulupeople!", muusikaline lavastus, lavastaja A. Markova
J. Kross "Keisri hull", lavastaja J. Aug – Eeva ema

2022
Lastekirjanikud "Hiireke Pik" Animeeritud etendus, lavastaja A. Markova
Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Õde Vild

R. Bugavičute-Pēce "Poiss, kes nägi pimeduses", lavastaja S. Golomazov  - Poemüüja / Laurise ema / psühholoog

2021
M. Bulgakov "Meister ja Margarita", lavastaja S. Fedotov – Margarita/Hella/Frida
D. B. Priestley "Inspektor tuleb", lavastaja F. Loss – Edna

2020
E.T. A. Hoffmann  «Pähklipureja», lavastaja I. Kondrašova – Ema, Kuninganna
A. J. Lerner, F. Loewe "Minu veetlev leedi",  lavastaja A.Sigalova – Eliza sõbranna (lilleneiu), hipodroomi külastaja, neiu ovent Gardenilt

2019
A. Fink "Käest kätte", lavastaja A. Markova - Veronika
“Mängime Dragunskit“, lavastaja A. Markova 
J. Pulinovitš  "Charoni koor", lavastaja A. Garejev – Аnnuška
A. Kivirähk "Eesti matus", lavastaja Ü. Saaremäe – Birgit 

2018
A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova – Proua Granberg 

2016
M. Bulgakov "Zoika korter", lavastaja S. Fedotov – Zoja, Mõmra
C. Gozzi "Madu-naine", lavastaja A. Bergamo – Farruscade´i õde, Amatsoon, Torguli armastatu / nõid Dzemina 

2015
A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja I. Lõssov – Dunjaša
F. Dostojevski “Valged ööd“, lavastaja I.Strelkin – Sfinks
M. Bulgakov "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Voznesenskaja, Neiu

2014
F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“, lavastaja I. Strelkin – Amelia
I. Võrõpajev „Illusioonid“, lavastaja P. Zobnin – 2. naine
M. Durnenkov "(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks", lavastaja I. Strelkin – Veronika
D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud", lavastaja S. Pepeljajev – Tarkpea Maša

2013
Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja R. Feodori – Erinia
J. Bondarenko "Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov
Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Õde Vild
J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Väravavaht
S. Kozlov "Siilimuinasjutt", lavastaja L. Manonina – Ema, Öö, Sügis, Päike 

 

Rollid Malaja Bronnaja tänava teatris 2003–2010
"Tuhkatriinu" – Tuhkatriinu (lavastaja L. Durov)
"Tulekivi" – Printsess (lavastaja L. Durov)
"Mina ei ole Rappaport" – Lev Durovi benefiss, Lori (lavastaja L. Durov)
"Harnia kroonikad" – Proua Kobras (lavastaja Frolenkov)
"Kutse parterisse" – plastiline osa
"Kas kaaliumtsüaniid piimaga või ilma?!" jt. rollid

Muud tööd
"Suveöö seksikomöödia", lavastaja I. Tomingas – Dulce
"Õhtusöök viiele prantsuse moodi", lavastaja A. Käis – Anna Karavatti
"Stavanger", lavastaja J. Muravitski – Agnes
"Näidend", produtsent J. Skulskaja – Juhan Viidingu loomingu alusel
"Kirjad rindelt", lavastaja A. Hassanov – plastiline draamaetendus
"Alice Imedemaalt", lavastaja Dobrovolskaja – Alice
"Tütarlaps tuletikkudega", lavastaja A. Hassanov – Tütarlaps tuletikkudega
Moskva Riiklik Filharmoonia: ettelugeja

Monolavastused
"Valge Bim Mustkõrv"
"Olga Bergolts. Blokaadi mälestuseks"
"Lumekuninganna"