Tatjana Jegoruškina

Vene Teatris alates 2006. aastast
Sündis 22. juunil.
Õpppis Moskva Kunstiteatri (MHAT) kool-stuudios I. Zolotovitsky ja S. Zemtsova kursusel, lõpetanud 2006

 

VARASEMAD ROLLID

2024

instseneering I. Savkin "Peaaegu naljakas stand-up minu elust", lavastaja J. Korabelnik - Lizzie (tädi)

2023

P.-A. Beaumarchais "Figaro" - Krahvinna Almaviva, lavastaja S. Golomazov
"Mavka. Metsalaul" Lesja Ukrainka motiividel, lavastaja M. Khramenko – Lukaši ema

2022
N. Gogol “Surnud hinged”. Lavastaja  E. Nüganen  - Korobotška Nastasja Petrovna 

R. Bugavičute-Pēce "Poiss, kes nägi pimeduses", lavastaja S. Golomazov  - Zelma

2021
I. Võrõpajev "Delhi tants", lavastaja  F. Loss – Medõde
D. B. Priestley "Inspektor tuleb", lavastaja F. Loss – Sheila

2020
A. J. Lerner, F. Loewe „Minu veetlev leedi“, lavastaja  A. Sigalova – Lillemüüja, hipodroomi külastaja, neiu Covent Gardenilt
R. Thomas "8 armastavat naist", lavastaja T. Kosmõnina – Augustine

2019
A. Tšehhovi “Kolme õe“ ainetel "Prozorovite maja. 40 aastat hiljem", lavastaja F. Loss – Sofiake 

2018
S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal "Külmunud laulud", lavastaja I. Kondrašova – Marfuša, ta on ju tüdruk 
J. Reza "Tapatöö jumal", lavastaja F. Loss – Veronique Houllie 
A. Ponizovski "Vene unenäod", lavastaja F. Loss 
A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova – Pipi
F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus", lavastaja I. Lõssov – Katerina Ivanovna Marmeladova  

2013
J. Lynn, A. Jay "Jah, härra peaminister", lavastaja I. Taska – Susan Chester, raadiokorrespondent 
Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja  R. Feodori – Erinia, koor 
"Paabeli torn ", lavastaja M. Gatsalov
M. Kurotškin "Paabeli torn 2", lavastaja F. Grigorjan – Stujardess  

2012
S. Kozlov "Siilimuinasjutt", lavastaja F. Grigorjan – Ema 
E. Josephson "Üks suveöö Rootsis", lavastaja F. Grigorjan – Sonja, tõlkija  
B. Schlink "Ümberlõikamine", lavastaja  G.  Polišhjuk – Sara  

2011
A. Ostrovski "Mets", lavastaja N. Lapina – Aksjuša
Molière "Tartuffe", lavastaja O. Kulikov – Marianna
A. Volodin "Viis õhtut", lavastaja A. Kladko  – Katja

2010
P. Shaffer „Equus", lavastaja  N. Lapina  – Jill Mason

2009
G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“, lavastaja A. Kladko –  Redis
C. Goldoni „Mirandolina“, lavastaja E. Toman – Trahteripidaja
E. Schmitt „Alasti tõde“, lavastaja V. Petrov – Preili Golbach
A. Sokolova „Farjatjevi fantaasiad", lavastaja N. Lapina – Ljuba
C. Dickens „Jõuluvaimud", lavastaja P. Stružkova – Esimene vaim, Lilleneiu, Cratchetite tütar, Külaline

2008
R. Cooney „Naljakas raha“, lavastaja E. Toman – Betty
A. Gribojedov „Häda mõistuse pärast“, lavastaja J. Jerjomin – Tugouhhovskite tütar
J. Skulskaja „Shakespeare`i süit“, lavastaja O. Privis – Nõid
A. Vampilov „Vanem poeg“, lavastaja A. Kladko – Nina
R. Cooney „Naljakas raha“, lavastaja E. Toman – Jane Perkins

2007
D. Lipskerov „Jõgi asfaldil“,  lavastaja A. Potužnõi – Kampol
D. Mamet „M & N. Hälbed Freudi järgi“, lavastaja S. Puhljakov – Joan
J.-M. Chevret „С’est la vie“, lavastaja M. Tšumatšenko – Kristina
"Pöial-Liisi"

2006
M. Karusoo „Täna me ei mängi“, lavastajad M. Karusoo, T. Lõhmuste – Tanja 
W. Shakespeare „Nagu teile meeldib“, lavastaja T. Sopoljov – Rosalinda
A. Ostrovski „Tulus amet“, lavastaja M. Tšumatšenko – Polja
H. C. Andersen „Lamburneiu ja korstnapühkija“, lavastaja E. Toman – Lamburneiu
R. &  M. Cooney „Pahad poisid“ 
A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“, lavastaja V. Rõzakov, A. Anohhina – Beljajeva, Mironova
Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Printsess